امروز چهارشنبه 26 دي 1397

قابل توجه منتخبین مرحله اول چهاردهمین جشنواره ایده های برتر

به اطلاع کلیه منتخبین مرحله اول چهاردهمین جشنواره ایده های برتر می رساند. لازم است منتخبین اعلام شده راس ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 1397/09/26 در محل مرکز فناوری اقبال ( دبیرخانه جشنواره)  به آدرس یزد- خیابان شهید مطهری - مرکز فناوری اقبال حضور یابند.

مدارک و اقلام مورد نیاز:

1- کارت ملی منتخبین

2- پوستر یا بنر از ایده منتخب

3- نمونه محصول حداقلی از ایده منتخب

4- محصول ساخته شده در صورت وجود.

5- هرگونه اقلامی که بتواند در شناساندن ایده به بازدیدکنندگان نمایشگاه ایده های برتر کمک کند.

جهت راهنمایی و پاسخ به سوالات احتمالی با دبيرخانه چهاردهمین جشنواره ايده هاي برتر به شماره 37260109-035 تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب: قابل توجه منتخبین مرحله اول چهاردهمین جشنواره ایده های برتر

اسامی منتخبین مرحله اول چهاردهمین جشنواره ایده های برتر

بدینوسیله اسامی منتخبین مرحله اول چهاردهمین جشنواره ایده های برتر به شرح ذیل اعلام می گردد. لازم است منتخبین اعلام شده راس ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 1397/09/26 در محل مرکز فناوری اقبال ( دبیرخانه جشنواره)  به آدرس یزد- خیابان شهید مطهری - مرکز فناوری اقبال حضور یابند.

ادامه مطلب: اسامی منتخبین مرحله اول چهاردهمین جشنواره ایده های برتر

تمدید مهلت ثبت ایده

ادامه مطلب: تمدید مهلت ثبت ایده

به اطلاع کلیه ایده پردازان محترم می رساند نظر به تقاضای فرهیختگان گرامی جهت ثبت ایده، مهلت ثبت ایده ها در سامانه تا پایان روز یازدهم آذر ماه تمدید شد

آخرین مهلت ثبت ایده در سامانه

ادامه مطلب: آخرین مهلت ثبت ایده در سامانه به اطلاع کلیه ایده پردازان محترم می رساند مهلت ثبت ایده در سامانه تا ساعت 24 مورخ 1397/09/12می باشد.

خلاقيت و ايده‌پردازي از مهم‌ترين و اساسي‌ترين قابليتها و توانايي های انسان و بنيادي‌ترين عامل ايجاد ارزش است

ادامه مطلب: خلاقيت و ايده‌پردازي از مهم‌ترين و اساسي‌ترين قابليتها و توانايي های انسان و بنيادي‌ترين عامل... خلاقيت و ايده‌پردازي از مهم‌ترين و اساسي‌ترين قابليتها و توانايي های انسان و بنيادي‌ترين عامل ايجاد ارزش است که در همه‌ي ابعاد و جوانب زندگي وي نقش کاملاً حياتي ايفا مي‌نمايد. با افزایش نیازهای بشری به دلیل افزایش جمعیت و ورود به عصر مدرن، موضوع خلاقيت و ايده‌پردازي روز به روز اهميت بيشتري يافته و به عنوان ریشه و اساس تولید و توسعه تکنولوژی  همواره به آن توجه فزاينده‌اي در سطح جهان، خصوصا در کشور های پیشرفته و صنعتی شده است چرا که نمی توان تردید کرد که امروز رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار نیازمند فناوری های نوینی است که بذر آن را ایده های خلاقانه و افراد دارای این خلاقیت شکل می دهند. پارک های علم و فناوری به عنوان نظامی منسجم برای تولید و توسعه فناوری در جهان سالهاست که شناخته شده اند و شاید بهترین بستر برای پرورش و رشد این ایده ها و نوآوری ها به شمار روند، لذا جشنواره ایده های برتر به‏عنوان اولین حلقه زنجیره ایده تا محصول با هدف ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری، شناسایی استعدادهای خلاق و برقرای ارتباط با آنها به ابداع پارک علم و فناوری یزد فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نمود و برگزاری سالانه جشنواره در دستور کار این پارک قرار گرفت. امسال نیزامیدواریم چهاردهمین دوره این جشنواره همچون سالهای گذشته به همت همه دست اندرکاران شاهد برگزاری هرچه موفق تر این رویداد بزرگ باشیم.